O nas

Granma Projekt System Sp. z o.o. to firma rodzinna, która istnieje na rynku od 2005r. Na początku działalności zajmowaliśmy się dystrybucją materiałów oraz opakowań wykorzystywanych w procesie pakowania w przemyśle i handlu. W 2012r. otworzyliśmy własny dział produkcji kartonów i dedykowanych specjalistycznych opakowań kartonowych.

Z upływem czasu rozwijaliśmy się, zwiększając zatrudnienie, obszar działania, park maszynowy i flotę transportową.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy doświadczenie zdobywali w polskich podmiotach kapitałowych oraz międzynarodowych korporacjach. Zatrudniamy technologów, ekspertów, specjalistów z zakresu produkcji, handlu, logistyki i administracji biurowej. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami i materiałoznawcami na rynku. Dzięki temu systematycznie dbamy o wysoką jakość oferowanych towarów oraz szeroko pojętą ergonomię.

Naszym Klientom pomagamy zoptymalizować procesy produkcyjne, handlowe i logistyczne. Oferowane przez nas produkty związane z systemami pakowniczymi, przyczyniają się m.in. do zwiększenia wydajności produkcji oraz bezpieczeństwa w trakcie transportu. Stawiamy na ekologię i wysoką jakość. Nasze opakowania nadają się do recyklingu. Jednocześnie sami najchętniej używamy materiałów pochodzących z surowców wtórnych.

Dzięki naszym Klientom jesteśmy w drodze – na etapie dalszego rozwoju. Trwałe relacje zbudowaliśmy w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. Do każdego Klienta podchodzimy indywidulanie.

Wiemy, że jakość i bezpieczeństwo w realizowanej przez nas obsłudze przekłada się na dumne użytkowanie produktów naszych Klientów.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.